شرکت توسعه فناوری شهاب – درباره ما

شرکت توسعه فناوری شهاب به همت جمعی از متخصصین دانشگاهی و صنعتی و با هدف ارائه راهکارهای مقرون بصرفه‌ی هوشمند سازی در حوزه‌های آب، برق و انرژی تاسیس و تاکنون موفق به ارائه محصولات موفقی در این زمینه شده است.

ما معتقدیم که رفع چالش های فعلی صنایع آب، برق و انرژی تنها از بستر تولید اطلاعات صحیح و دقیق از منابع و مصارف قابل تحقق است و تولید چنین اطلاعات ارزشمندی تنها با بهره گیری از راهکارهای اندازه گیری آنلاین (از جمله کنتورهای هوشمند و مشابه آن‌ها) و سامانه های پردازشی و تحلیلی هوشمند قابل حصول است. این درحالیست که پیاده سازی و راه اندازی راهکارهای مذکور در سطح ملی غالبا نیازمند صرف هزینه های بسیار سنگین است.

در همین راستا، همکاران ما در شرکت شهاب با همتی بلند و عظمی راسخ در صدد ارائه راهکارها و تولید محصولات هوشمندسازی و قرائت از راه دور مقرون به صرفه ی مبتنی بر اینترنت اشیاء هستند و محصولاتی از قبیل پویه برق که می تواند اندازه گیری هوشمند را بصورت بر خط انجام دهند با همین دید طراحی و تولید شده اند.

امید است که طی سال‌های آتی شرکت توسعه فناوری شهاب بتواند نه تنها به عنوان یک تولید کننده‌ی موفق بلکه به عنوان یک مهره‌ی تاثیرگذار در اکوسیستم کسب‌ و کار کشور نقش آفرینی کند.

 

برای مشاوره رایگان جهت خرید محصولات شرکت شهاب با ما تماس بگیرید.

تلفن ثابت:   02188360478
تلفن همراه:   09941288782

فرم ورود به سایت

علل قطعی برق